MENÜ
Your Cart

Bioklimatik Pergola

Bioklimatik Pergola

Ruh Halinize Uygun Yaşam Alanları

Bioklimatik Pergola sistemi, hem geleneksel bir pergola yapısını hem de yenilikçi bir geri çekilebilir çatı işlevselliğini bir araya getiren gelişmiş bir dış mekan yapısıdır. Bu sistem, bahçeler ve teraslar gibi geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılmaktadır. Çatı panellerinin 0-75 derece arasında hareket edebilme yeteneği, iç mekana biyoklimatik bir havalandırma sağlar. Tamamen kapalıyken su geçirmez ve hava geçirmez olan sistem, dört yanındaki oluk profilleri sayesinde suyun dışarı atılmasını kolaylaştırır. Ayrıca, çatı panelleri izolasyonlu veya izolasyonsuz üretilebilir. İzolasyonlu paneller, özel olarak tasarlanmış poliüretan dolgusu sayesinde %30'a kadar termal izolasyon sağlar ve aynı zamanda dış ortamdan gelen sesleri büyük ölçüde engeller.

Bioklimatik Pergola

Teraslar, Balkonlar ve Verandalar

Sistem tam otomatiktir, bu da kullanımını kolaylaştırır ve istenilen açıya getirme işlemini otomatik olarak gerçekleştirir. Farklı RAL renklerinde boyanabilen Bioklimatik Pergola, çeşitli mekanlar için estetik bir uyum sağlar ve görsel olarak çekici bir görünüm sunar. Çevre dostu ve çok yönlü bir çatı sistemi olan Bioklimatik Pergola, esnekliği, izolasyon seçenekleri ve otomatik işletimi ile mekanlara değer katar ve dört mevsim kullanım için uygun bir çözüm sunar. Bioklimatik Pergola'nın katlanabilir panelleri sayesinde, çatıdan havalandırma yapılırken gölgelendirme özelliğini kaybetmez. Sistem açıkken bile, özel olarak tasarlanmış profiller sayesinde yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar. Panellerin dış yüzeyi, çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden kolayca temizlenebilir. Elektrostatik fırın boyası ile renklendirilen bu sistem, herhangi bir istenilen renkte uygulanabilir ve elektrostatik fırın boyası sayesinde uzun ömürlüdür. Bioklimatik Pergola Sistemleri, sigara yasağının uygulandığı restoranlar ve kafeler gibi yerler için en iyi çözümdür.
LAMEL ÖLÇÜSÜ
Lamel ölçüsü 278 mm x 40 mm. Maksimum lamel uzunluğu 4000 mm.
AĞIRLIK
Ağırlık 35 ≈ kg/m2
MATERYAL
Materyal // 6063 T5 alüminyum, paslanmaz çelik ve delrin.
RENK SEÇENEĞİ
RAL Renk Seçimi RAL renk standardına göre seçtiğiniz tüm renkler uygulanabilir.
KONTROL MEKANİZMASI
Motorlu Sistem Motorlu sistem ve uzaktan kumanda kontrolü.
DAYANIKLILIK
Yağmurlu hava koşullarına, kar suyuna ve rüzgâra karşı büyük direnç.

Bioklimatik Pergola

Bioklimatik Pergola
0,00 TL
KDV Hariç: 0,00 TL

Günümüz mimarisinin taleplerini karşılayan şık, modern bir blok iklimlendirme dış mekan kaplama sistemidir. Tasarım ve fonksiyon arasında denge kuran farklı formu, dış etkenlerden korunmaya yönelik kişiye özel dış mimari çözümler yaratmak için kullanılıyor.

Sistemin benzersiz özelliği, onu kendi alanında açık bir lider haline getiriyor ve modern tarz için yenilikçi konseptlerle birleştirilmiş gelişmiş teknoloji sunuyor.
Sistem, yüksek fonksiyonel performansı ve yaratıcı özel çözümleri ile dış mekanları daha konforlu hale getiriyor. Alüminyum panjurlar yumuşak ve sessiz bir dönüş hareketi ile 140°'ye kadar eğilebilir vla Dahili motor.

Sistemin otomasyonu tamamen gizli olup, maksimum performans ve sessiz hareketle çalışır. Bu havalandırma ve gölge oluşturacak şekilde panjurların istenilen açıya göre çalıştırılması mümkündür. Açı Ayarlanabilir panjurlar doğal hava akışı etkisi sağlar ve açık havada olağanüstü dış mekan yaşam kalitesi görsel ve termal konfor için yüksek derecede esneklik günün her saatinde optimum koşulları sunar.

Bireysel modüller, mevcut yapılara entegrasyon gibi esnek Kurulum yöntemleriyle 4,5 m genişliğe ve 8 m projeksiyona kadar belirlediğiniz yüzeyde özel olarak üretilebilir. Daha büyük dış alanlar için duvara montaj ve serbest durma.