MENÜ
Your Cart

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Uzaktan Kontrollü Sistem

Giyotin Cam Küpeşte Sistemleri üstü açık yaşam alanlarınızı daha fonksiyonel şekilde kullanmak için size bir fırsat yaratır. Kaliteliden ödün vermeden hazırlanan küpeşte ile istediğiniz alanı rahatlıkla kapattırabilirsiniz.

Motorlu küpeşteyi uygulamak istediğiniz alana montaj uygulamasından sonra keyifle kullanmaya başlanabilirsiniz. Esen rüzgarı önlemek amacı ile kış bahçesi gibi şirin sıcak alanlar oluşturabilirsiniz. ”Giyotin Cam Küpeşte Sistemleri” ile alanlar istenildiğinde açılarak tamamen açık hale getirilebilir olduğu gibi yarım kullanım olarak da rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.Kaliteli malzemelerden hazırlanan bir motorlu küpeşte sistemi sayesinde uzun yıllar boyunca hiç bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz..

Giyotin Cam Sistemleri

Silinebilir ve %100 Isı Yalıtımlı

Giyotin cam, özel tasarım olarak üretilen ve kış bahçeleri, balkonlar ve restaurantların kapatılmak amacı ile kullanılan bölgelerine montajı yapılabilen hareketli cam çeşididir.

Firmamız ise müşterilerimiz için en kaliteli giyotin cam uygulamasını hazırlamakta ve montajını gerçekleştirmektedir. Kolaylıkla silinebilir özelliğe ve %100 ısı yalıtımına sahip olan Ada Yapı giyotin cam sistemi sayesinde odada bulunan ısının korunması maksimum derecede sağlanabilmektedir. Hem yaz hem de kış aylarında çok tercih edilen bu model yaz aylarında serinliği, kış aylarında ise sıcaklığı polyamid bariyerler sayesinde %100 olarak muhafaza etmeye de fayda sağlamaktadır.Bünyemizde olan 3 farklı giyotin cam modeli ile müşterilerimiz diledikleri seçimi yapabilirler.
GÜNEŞ IŞINI KORUMASI
Uzun süreli güneş ışınlarına karşı test edilmiş direnç. Zararlı ultraviyole ışınlara karşı sertifikalı koruma.
KONTROL MEKANİZMASI
Motorlu Sistem Motorlu sistem ve uzaktan kumanda kontrolü.
DAYANIKLILIK
Yağmurlu hava koşullarına, kar suyuna ve rüzgâra karşı büyük direnç.

Giyotin Cam

Giyotin Cam
0,00 TL
KDV Hariç: 0,00 TL

Uzaktan kumandalı, motorlu, zincirli, hareketli küpeşte sistemidir. Sistem; hareketli küpeşte sistemi olarak; otel, cafe, restaurant, stadyum v.b mekanların kapatılıp, açılmasında yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Otomatik giyotin cam sistemlerinde, el-parmak sıkışmasını önleyen emniyet sistemi gibi patentli birçok yenilik sadece Vertiflex’de bulunmaktadır. Sistem, 8 mm – 10 mm veya ısıcam'lı olarak yapılabilmekte ve giyotin camlarda ulaşılabilen en yüksek yalıtıma ulaşmak için, kendine has, çözümler sunmaktadır.Giyotin, özellikle mekanlarınızda yer tasarrufu gerektiğinde, bina açıklığının kapatılması için en uygun dikey açılır pencere sistemidir.

Giyotin sistemleri, size ufuk çizgisinin benzersiz manzaralarını sunarak, dikey yönde hareket eden, uzaktan kontrol edilebilen otomatik açılabilir pencere sistemidir. Bu model, modern mimari yapıların boyutunu ve açıklıklarını maksimize etmeyi amaçlamaktadır.

İnce alüminyum profil çerçevelerin cam ile birleşimi, sistemin şaşırtıcı ve benzersiz zarafetiyle sonuçlanır, maksimum şeffaflık ve mükemmel performans sağlar.

Son derece basit bir mekanik manivela mantığı ile çalışır ve minimum enerji sarfiyatı sağlayan elektrik motoru uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Sistemin alüminyum çerçeveleri pencereye sızdırmazlık özelliği sağlar.

Giyotin sistem profilleri, tüm RAL renklerinde veya anodize alüminyumda tamamen özelleştirilebilir çoklu panel kombinasyonları ile tüm renk seçenekleri uygulanmaktadır.